>

درباره ما

قوانین و مقررات نئو سرور

توجه فرمایید مسئولیت عدم مطالعه قوانین قبل از خرید محصولات بر عهده مشتری می باشدقوانین کلی نئو سرور

 1. کلیه مشتریان و نمایندگان فروش نئو سرور موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده می باشند و استفاده از سرویس های نئو سرور به منزله قبول قوانین ذیل می باشد و در صورت نقض قوانین و اقدام به راه اندازی سایت هایی مغایر با قوانین میزبانی نئو سرور ،سرویس متخلف بدون هماهنگی مسدود شده و فول بک آپ جهت انتقال فقط و فقط در صورت پرداخت جریمه در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.
 2. کلیه خدمات و سرویس های ثبت شده در نئو سرور پس از پرداخت هزینه سرویس و خدمات فعال سازی خواهد شد
 3. در صورت عدم پرداخت هزینه فاکتور صادره از جانب مشتری ، بعد از طی 15 روز به صورت خودکار فاکتور صادره به حالت لغو شده در می آید و سرویس از سرور های نئو سرور حذف شده و نئو سرور هیچ مسولیتی در این باره ندارد.
 4. فاکتور های تمدید 7 روز قبل از سر رسید صادر و تا زمان سر رسید برای مشتری قابل پرداخت می باشد.
 5. در 5 بازه زمانی مختلف قبل از سر رسید فاکتور برای مشتری ایمیل پرداخت ارسال می گردد که در صورت بی اعتنایی و یا عدم پرداخت تا زمان سر رسید به صورت خودکار سرویس و یا خدمات مورد نظز معلق شده و تنها پس از گذشت 15روز از موعد سر رسید سرویس و خدمات مورد نظر قطع خواهد گردید که کلیه عواقب ناشی از آن به عهده مشتری خواهد بود

قوانین و مقررات مرتبط با خدمات

 1. هرگونه انجام عملیات warez ، hacking ، phishing بر روی هاست تشخیص داده شوند بدون اخطار هاست مسدود شده و حذف می شوند و بکاپی تحویل داده نمیشود و هیچ هزینه ای عودت داده نمیشود
 2. در صورت عدم رضایت مشتریان طبق اصل مشتری مداری تا یک هفته بدون هیچ قید و شرطی ، نئو سرور متعهد به بازپرداخت عین وجه پرداختی بدون کسر هیچ هزینه ای به مشتریان عزیز و ارجمند می باشد
 3. در صورت انصراف مشتری بنا به هر دلیلی پس از گذشت مدت گارانتی بازگشت وجه ، مدت زمان استفاده شده از سرویس محاسبه و هزینه باقی مانده با کسر 10% به مشتری پرداخت خواهد شد سرویس های دامنه و سرور شامل این گارانتی نمی باشند.
 4. ارتقا / کاهش سرویس : مشتری می تواند در هر زمانی که مایل بود سرویس خود را ارتقا /کاهش دهد .
  ارتقا:به نسبت میزان باقیمانده از اعتبار سرویس فقط هزینه مابه‌التفاوت سرویس دریافت می شود –
  کاهش: بعد از دانگرید سرویس هیچ هزینه ای عودت نمیشود و از ماه آینده می بایست هزینه سرویس جدید را پرداخت نماید.
 5. استفاده از سرویسهای ایمیل : مشتری با شرایط زیر می تواند از سرویسهای ایمیل بهره ببرد :
  در هر ساعت بیشتر از ۱۰۰ ایمیل نفرستد . این محدودیت جهت کارایی سرویس گذاشته شده است .هر ایمیل نباید بیش از ۱۰۰ گیرنده داشته باشد . این محدوییت جهت سرعت و کارایی سرویس گذاشته شده است .برای ایمیل های که بصورت POP3 استفاده می کنید ، بیش از ۱۰۰ بار در هر ساعت نمی توانید ایمیل خود را چک نمایید . زیرا باعث کاهش کارایی سرور می شود .

قوانین و مقررات مرتبط با خدمات دامنه

 1. کلیه دامنه های داخلی و خارجی به نام مشتری ثبت شده و 100% تحت اختیار و مالکیت مشتری خواهد بود که نئو سرور در طی مدت میزبانی فقط پشتیبانی از آن را به عهده خواهد داشت و کلیه مسائل حقوقی و مالی آن متوجه مشتری خواهد بود 2.تمامی امکانات از طریق پنل دامنه در نئو سرور قابل مدیریت هست.
 2. در صورت عدم تمدید به موقع دامنه ،دامنه از سوی رجسترارغیر فعال شده و ‏جهت فعال سازی شامل جریمه خواهد شد که هزینه آن حدود ۱۰ برابر هزینه ۱ سال ‏ثبت دومین می باشد.‏
 3. اگر در سفارش خریدار، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به شرکت باشد که به هر دلیل انجام نگردد، نئو سرور تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا انتقال آن دامنه به حساب خریدار در پنل کاربری می باشد.
 4. مشتری موظف به رعایت تمامی قوانین دومین وضع شده ‏توسط رجیسترار خواهد بود.در صورت عدم رعایت قوانین دومین توسط رجسترار ‏بسته خواهد شد. در این صورت نئو سرور هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.‏

سرورهای مجازی

 1. نئو سرور کلیه اطلاعات،رمز،روت سرور را در اختیار مشتری قرار داده و ‏اجازه ورود و دخل و تصرف و دسترسی و ویرایش ویا مشاهده فایل های مشتریان را ‏ندارد.
 2. نئو سرور دسترسی کامل به سرور را در اختیار مشتریان قرار می دهد و ‏هیچگونه دخالتی در مدیریت سرور ندارد.لذا مسئولیت نگهداری و امنیت داده ها بر ‏عهده مشتری خواهد بود.‏
 3. پشتیبان گیری از اطلاعاتvps ‎‏ به عهده مشتری خواهد بود.
 4. مشتری ملزم به رعایت قوانین دیتاسنتر از قبیل قانون کپی رایت، عدم ارسال اسپم ‏و … را خواهد بود.‏
 5. مشتری مجاز به استفاده از منابع حافظه و پردازنده به میزان تعیین شده می باشد . به تشخیص نئو سرور درصورتی که بیش از حدمجاز استفاده نماید ، می بایست سرویس خود را ارتقا و یا به سرورهای اختصاصی انتقال دهد.
 6. مشتری موظف هست 7 روز قبل از ‏اتمام سرویس برای تمدید سرور یا اعلام کنسل سرویس خود اقدام ‏نماید.در غیر این صورت نئو سرور این اختیار را دارد در پایان ماه سرویس را قطع نماید .
 7. سرور های مجازی شامل گارانتی بازگشت وجه نمیباشند.پشتیبانی 24/7 همیشه آنلاین

7 روز گارانتی بازگشت وجه

آپتایم 99.9٪ سرورها

میزبانی وب کلاس جهانی